KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346396
nr 1434 6396
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:55:16
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann